Sklep internetowy

HelifarmKosmetykiNaturalne
Koszyk:
0,00
Home PERFUMY › Ambiance - VENT de CEYLAN 250ml

Ambiance - VENT de CEYLAN 250ml

  • 201,00 zł -71,00 zł
  • 130,00 zł z VAT
szt.
Wysyłamy w ciągu 24h
W magazynie: Kończy się
Wiatr z Cejlonu

Wiele zapachów przywraca wspomienia. I ta woń szlachetnego cejlońskiego cynamonu z nutą pysznych przypraw i oddechem bergamotki to wspaniały zapach Bożego Narodzenia. Ale nadaje się nie tylko na te szczególne świąteczne dni. 
Ta wirtuozeria połączenia zapachów w Ambiance - VENT de CEYLAN nawiązuje do jednego, jedynego takiego miejsca na świecie. Do Cejlonu. 
Wykorzystanie we flakonie wszystkich patyczków na raz, w ciągu jednego dnia, nasączy  cejlońskimi klimatami wszystkie zakamarki mieszkania. Dlatego przed Bożym Narodzeniem, już w dniach adwentu, warto rozpocząć wprowadzanie zapachu używając stopniowo patyczki np. najpierw 2 i po kilku dniach następne 2-3. Na wigilię aromat wyraźnie i dobitnie udoskonali świąteczny nastrój.

Jednak i w ciągu roku ten słodkawo tajemniczy zapach o ekscytującym klimacie nadaje się do wprowadzenia wyjątkowej atmosfery do mieszkania. Wystarczą 2-3 patyczki aby woń była mniej dominująca i lekka.

Woda w przepięknym flakonie i efektownym kartonowym opakowaniu. Po wykorzystaniu wody, a będzie to trwało dość długo, flakon i pudełko mogą się stać ciekawymi gadżetami dla innego celu.

 

 

Podobne w tej kategorii