Sklep internetowy

HelifarmKosmetykiNaturalne
Koszyk:
0,00
Home › O nas

O nas

Helifarm sp. z o.o. powstał w 1993 roku i przez kilka lat prowadził otwartą aptekę. W miarę rozwoju rynku farmaceutycznego w Polsce i powstawania nowych potrzeb zaopatrzenia w produkty farmaceutyczne, przez kolejne kilkanaście lat zajmowaliśmy się dystrybucją leków homeopatycznych. Pokrewny tej dziedzinie stał się rozwój w kierunku dystrybucji produktów naturalnych, w tym kosmetyków pochodzących wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych firm w branży kosmetyki naturalnej. W kolejnych latach oferta została powiększona o naturalne suplementy diety. Liczba tych preparatów systematycznie wzrasta. 
Nasze strony internetowe prezentują istotne informacje o produktach i są gwarancją, że dystrybuowane przez nas kosmetyki, produkty naturalne i suplementy diety pochodzą prosto od producentów i mają zapewnione wymagane prawidłowe warunki dostaw, przechowywania, oznakowania i dystrybucji. Należy przy tym zwrócić uwagę na fakt, że dzisiejszy rynek umożliwia wtargnięcie do sprzedaży produktów pochodzących z "okrężnego"  importu, który kieruje się wyłącznie zyskiem i bez przestrzegania przepisów oraz norm dystrybucji. Konsekwencją tego jest brak odpowiedzialności za wprowadzane produkty, brak możliwość konsultacji, porad w sprawach merytorycznych i reklamacji w przypadku wystąpienia wad produktu oraz przekazania ich do producenta. Pogarsza to często samą opinię o produkcie, ale również bardzo negatywnie może wpływać na postrzeganie całej branży kosmetyków i produktów naturalnych. 

Długoletnie doświadczenie, praca w branży farmaceutycznej, homeopatycznej i kosmetyki naturalnej pomagają w utrzymaniu wysokiej jakości naszej oferty. Polecamy nasze produkty i życzymy zadowolenia z ich stosowania.  
Prezes Helifarm sp. z o.o. 
mgr farm. Zbigniew Dreczko